Alle artikelen
gratis thuisbezorgd
met UPS.
XLC Comp bibshort
Deze zwarte fietsbroek met bretels is ideaal voor tochten en wedstrijden in behaaglijke temperaturen. De zeem zorgt ervoor dat u comfortabel zit. De stof heeft een vochtregulerende en ademende eigenschappen. De broek is te verkrijgen in de maten S tot en met XXL.
Vraag: T. Smit, 18 april 2012 is de zeem in deze broek comfortabel genoeg en dus geschikt voor fietstochten die langer dan 3 uur duren? Antwoord: Er wordt gebruik gemaakt van een kunstleren zeem die geschikt is voor langere afstanden. Dit is te vergelijken met het zeem van onder meer Nalini.
Vraag: Rene Kievit, 25 juni 2011 Hallo. Ik heb aan kleding maat XL. Wanneer ik deze broek koopt moet ik dan een maat groter aanschaffen of is XL dan de corecte maat. Antwoord: U kunt dan gewoon XL aanhouden.
| Algemeen | ||
|---|---|---|
| Type | bibshort | |
| Geschikt voor | mannen | |
| Merk | XLC | |
![]() | Serie | Comp |
![]() | Kleur | zwart |
![]() | Materiaal | lycra |
![]() | Collectie van | 2010 |
![]() | Geschikt voor seizoen | zomer |
| Inclusief zeem | ![]() | |
| Met bretels | ![]() | |
| Teamkleding | ![]() | |
Alle artikelen
gratis thuisbezorgd
met UPS.