»
»
»
Melia babyzitting basis

Melia babyzitting basis

Product ID: [4223 / 6188]
Speciaal babymandje voor in de fietskar
  • Niet merkgebonden
  • Ook geschikt voor in de bakfiets
  • Geschikt voor baby's tot 9 maanden
  • Gemakkelijk in fietskar te bevestigen
  • Gratis verzending
€51,90Voorraad: Op voorraad
Verwachte bezorgdatum: vrijdag 25 mei 2012 (morgen)
Vraag een offerte aan vanaf 5 stuks

Melia babyzitting
De babyschaal basis is gelijk aan de babyschaal comfort, alleen met het verschil dat de teddyberen overtrek niet voorzien is van een vulling. De babyschaal basis is geschikt voor baby's t/m circa 9 maanden.

Hoogwaardig materiaal
Deze schaal is vervaardigd van (hard) piepschuim met een teddyberen overtrek. De schaal wordt bevestigd door middel van de bestaande riempjes in de fietskar.

Bakfiets
Tevens kan deze schaal ook gebruikt worden in een bakfiets, hiervoor heeft u dan alleen nog aparte adapterplaatjes nodig. (Klik hier voor de adapterplaatjes)).

4223_1.jpg 

Reviews   1 review Terug naar bovenNieuwste review Bekijk de nieuwste reviews

Super babyzitting  

Mevrouw van Etten, Maaskantje | vrijdag 22 juli 2011 om 21:11 | Behulpzaamheid: 85 van de 108 | een kwartaal in bezit

De Melia Babyzitting bevalt ons prima,
Onze kleine spuit ligt erin als een prinsesje.
Ze kan goed armen en benen bewegen zoals zij dat wil.
Geeft goede ondersteuning aan haar rug en hoofd.
Zij zit/ligt ontspannen en de houding is zo rustgevend dat zij van het geschommel prima in de babyzitting in slaap kan vallen.
Wij raden hem zeker aan voor mensen die graag gaan fietsen en de kleine mee willen nemen.

Pluspunten
  • Kindje is makkelijk erin te plaatsen.
  • Prima sluiting en veilig.
  • Lekker bont zit erom.
  • Geeft gepaste vrijheid aan het kindje
Minpunten
  • Vond het moeilijk om de zitting in de fietskar vast te zetten.

Heeft deze review jou geholpen? Ja Nee

Vraag & antwoord Terug naar boven
Stel hier uw vraag
Uw naam E-mail adres (optioneel)
*Optioneel. Wordt weergegeven bij uw vraag. *Uw e-mail adres wordt enkel gebruikt voor notificatie bij antwoord

Vraag: Elke, 8 juni 2011 Wij kregen een fietskar van het mer TRAXX. Past de melia babyschaal daar ook in? Antwoord: Als er een babyschaal in past met een breedte van 25 centimeter dan past de Melia babyschaal er ook in.

Vraag: kees, 1 juni 2011 als ik deze baby schaal in mijn croozer plaats kan ik hem dan nog snel loskoppelen voor de croozer in te klappen?? Antwoord: Ja, dat is mogelijk

Vraag: Bianca Feyen, 5 mei 2011 Past deze schaal ook in een fietskar van het merk infantastic Antwoord: Als de Infantastic fietskar ruimte heeft voor een 35 centimeter brede stoel is deze zitting zeer geschikt.

Vraag: Ine Gilissen, 27 april 2011 Ik heb een fietskar van het merk X-tract! Gaat deze babyschaal er ook in passen? Antwoord: Deze past inderdaad ook in uw fietskar.

Vraag: famke Meerhoff, 26 maart 2011 hoeveel uur mag de baby in de schaal zitten? Antwoord: Hier kunnen wij u helaas geen informatie over verschaffen. Deze informatie is zowel bij ons als bij de leverancier niet bekend.

Vraag: Pieter, 30 december 2010 Past de babyschaal ook in een Johnny Loco Cargo cruiser coupé, en blijft er dan ruimte voor een 2e kind? Antwoord: De babyschaal zal gaan passen, de vraag is dan alleen of het 2e kind er naast past. Het ligt er aan hoe groot het kind is of dat deze daar naast past.

Vraag: Eva Janssen, 28 december 2010 Kan de melia babyzitting basis ook in een croozer 535? Antwoord: Deze past inderdaad ook gewoon in de Croozer 535

Vraag: Anoniem, 23 september 2010 Passen er twee Melia babyschaaltjes naast elkaar in de Burley Bee? Antwoord: De melia babyzitting is ongeveer 25 cm breed en 70 cm lang. Waarschijnlijk passen er wel twee babyschalen in de Burley Bee, maar dat zult u even na moeten meten.

Vraag: Anoniem, 26 augustus 2010 Goedemiddag, Past de babyschaal ook in een Kangaroo bakfiets? Het bankje is 23cm. bij 66cm. En wanneer heb je de adapterplaatsjes nodig? En wat zijn daar de kosten van? Alvast bedankt voor de informatie. Antwoord: De schaal past in vrijwel elke bakfiets, de adapterplaatjes kunt u hier bestellen:
www.wielersport-expert.nl/melia-bevestiging

Vraag: Anoniem, 8 augustus 2010 hoe bevestig ik een babyschaal Antwoord: Een babyschaal kunt u op verschillende manieren bevestigen. Aan de achterkant van de babyschaal zitten diverse gaten welke u kunt gebruiken om de babyschaal bijvoorbeeld in een fietskar te bevestigen, daarnaast wordt er een gebruiksaanwijzing bijgeleverd welke ingaat op elke specificieke situatie en hoe u de babyschaal dan dient te bevestigen.

Vraag: Kitty Zomer, 5 augustus 2010 Ik vraag me af hoe je de babyschaal vast maakt in de fietskar? Antwoord: De Melia babyzittting heeft gaten waardoor u deze met de riempjes kan vastmaken aan de fietskar. Er wordt een uitgebreide handleiding meegeleverd in het Nederlands voor het vast maken van de babyschaal aan diverse fietskarren en bakfietsen.

Vraag: Ilse van Oorschot, 13 juli 2010 Ik vroeg me af of een baby van drie maanden ook in deze schaal kan? Antwoord: Deze babyzitting is geschikt voor baby's tot 9 maanden. Indien u denkt dat uw baby te klein is dan kunt u ook de weber babyzitting (www.wielersport-expert.nl/weber-babyzitting) bestellen in combinatie met de verkleiner (www.wielersport-expert.nl/weber-baby-zittingverkleiner)

Specificaties Terug naar boven
Algemeen
 Typebabyschaal
MerkMelia
Garantie1 jaar
 Geschikt voor
  • Cabriolet
  • Corsaire
  • Captain
  • Kid for 1
  • Kid for 2
  • Cub
  • D'lite
  • Solo
  • Cougar
  • Cheetah
  • CX
Afmetingen & Gewicht
Afmetingen70×25×13 cm
Gratis verzending

Alle artikelen
gratis thuisbezorgd
met UPS.

Accessoires
Aanbevolen voor de Melia babyzitting basis
Waarom expert-shops?
  • Gratis verzending
  • Achteraf betalen met Klarna
  • Specialist op het gebied van wielersport
  • 14 dagen afkoelperiode
  • Excellente service
  • Snelle levering met UPS
Laatste tweet

Gaat u naar het EK voetbal en wilt u echt niets missen van de wedstrijd? verrekijker-expert.nl/verrekijkers/evenementen