Alle artikelen
gratis thuisbezorgd
met UPS.
AGU Iso
Deze tas heeft aan de voorzijde een ruime opening, waardoor u snel en gemakkelijk bij uw spullen kunt komen. Hij is voorzien van een muntvakje voor kleingeld en een elastieken houder om een fietspomp vast te maken aan de tas.
Extra info
De AGU Iso is uitgevoerd met reflectiedetails en is voorzien van een regenhoes. Alle zadeltassen van AGU hebben een zogenaamde SOS-tag; zo zijn uw gegevens in noodgevallen snel te vinden.
De zadeltas kan geleverd worden in drie uitvoeringen:
AGU fietstassen
De slogan die AGU al jarenlang voert is: “Designed to feel good”. De missie van AGU is “fietsen steeds leuker maken”. Een fiets alleen is tenslotte niet genoeg. Naast een betrouwbaar fietssysteem zijn comfortabele kleding, duurzame fietstassen en een flitsend design belangrijke aspecten die het totale fietsplezier vergroten. AGU streeft ernaar om op al deze terreinen de koppositie in te nemen.
Vraag: Joop van Halderen, 2 augustus 2010 U heeft geleverd een agu early zadeltas, ik zoek een grotere zadeltas. nl ca 15x15x15 cm Heeft u die. Antwoord: Een grote zadeltas is bijvoorbeeld: www.wielersport-expert.nl/brooks-millbrook-zadeltas#/11109 of de 0.85 liter variant hiervan: www.wielersport-expert.nl/topeak-propack-zadeltas#/6165
| Algemeen | ||
|---|---|---|
![]() | Type | zadeltas |
![]() | Merk | AGU |
![]() | Garantie | 1 jaar |
![]() | Kleur | zwart |
![]() | Inhoud | 1,1l |
| Materiaal | polyester | |
![]() | Afmetingen (h×b×d) | 17×9×9 cm |
| Extra opties | ||
![]() | Inclusief regenhoes | ![]() |
![]() | Voorzien van dragerverlenger | ![]() |
| Montage | ||
| Bevestiging op fiets | zadel | |
Alle artikelen
gratis thuisbezorgd
met UPS.